[ad_1]

دلیل سکته قلبی موارد زیادی گفته شده که از جمله آنها خوردن مشروبات الکلی و همچنین فشار زیاد و استرس است . یکی از دکترهای ترکیه در مورد حمله قلبی میگوید و همچنین مشروبات الکی میتواند بر روی کبد شما تاثیر بسیاری بگذارد

 

۵ میلیون نفر مبتلا به کبد کرونر

“با توجه به داده ها از سال ۲۰۱۵، کشور ما بیش از ۵ میلیون بیمار مبتلا به عروق کرونر است. با این حال، درست نیست که هر بیمار عروق کرونر یک حمله قلبی داشته باشد. به همین دلیل، مهم است که عوامل خطر را بدانیم و بیشترین کاهش را داشته باشیم. سن، استعداد خانوادگی و عدم تحرک در کنار عوامل خطر غیر قابل فسخ مانند بودن مرد، دیابت، کلسترول و فشار خون بالا، اضافه وزن، سیگار کشیدن، از جمله ناتوانی در به خوبی مدیریت استرس و یا عوامل تنش و خطر به تحت کنترل موشکافانه مانند دیابت نگه داشته شود و همچنین.

در زنان، چرخه قاعدگی به مزایای هورمونی تبدیل می شود که در شرایط عادی از خطر ابتلا به حمله قلبی جلوگیری می کند. در دوره قبل از یائسگی، قاعدگی منظم، یعنی چرخه های منظم، باعث می شود زنان به میزان متفاوت در معرض استروژن قرار گیرند. قبل از سن یائسگی استروژن، که به طور مستقیم به سلول های اندوتلیال، رگ های خونی دراز ما نیز اثر تقویت اثرات مثبت و چربی خون غیر مستقیم بر روی شریان ها به معنای زنان کلاسیک اقدام در جهت مثبت (تصلب شرایین) محافظت نشان داد.

اما در اینجا جزئیات بسیار مهم است؛ استعداد قابل توجهی برای سفتی عروق در بیماران با هیپرستولاسیون تخمدان پلی کیستیک وجود دارد. همچنان هورمون استروژن برای زنان در دوره پس از یائسگی تجویز نمی شود و اثرات مثبت آن بر بیماری های قلبی عروقی انتظار می رود. دیده می شود در زنان پیش از یائسگی ترک خوردگی حملات قلبی پلاک نمی بسیار زودتر از ما صحبت می کنند، اشک و یا لخته شدن خون در رگ ها لایه خود آب بندی رگ های قلب تشکیل شده است. با این حال، زنان یائسه به طور متوسط ​​۶۵ سال در یک دوره از ۱۵-۲۰ سال خواهد بود به مردان خطر ابتلا به حمله قلبی برابر است. به همین دلیل، اوایل یائسگی یکی دیگر از عوامل خطر است. حمله قلبی به ویژه یک بیماری مرد و یک سالمند است.

 

افراد جوان بیشتر دارند

جوانان نسبت به حملات قلبی نسبت به افراد مسن موفقترند. از آنجا که شما بزرگتر می شوید، “رگه های پل” بین رگ ها وجود دارد. در این مورد قلب قادر به ادامه مصرف مواد مغذی از رگ های خونی در هر انسداد عروق است. به عبارت دیگر، قلب سالخورده برای حمله بعدی قلب آماده است. در جوانان چنین ساختاری وجود ندارد، بنابراین قلب، که آماده نیست، می تواند ناگهان متوقف شود و باعث مرگ شود.

این محیط هایی که فرد را زنده نگه می دارد بعد از ۵۰ سالگی رشد می کند. یکی دیگر از دلایل حمله قلبی میان جوانان مصرف مواد مخدر است. علاوه بر این، سیگار کشیدن، الکل و بعضی از نوشیدنی های اسیدی همچنین منفی بودن سلامت قلب شما را تحت تاثیر قرار می دهد. زمانی که افراد جوان زیر ۳۵ سال سن و ورزش معتقد بودند که مرگ ناگهانی ناشی از قلب است که هر سال به طور متوسط ​​۱۰۰ هزار نفر در ۲٫۱ درصد بهره.
افزایش خطر در شرایط فوق العاده

بسیار گرم و مرطوب آب و هوا، به ویژه بیماران قلبی و عروقی، یک واقعیت است که خطر افزایش به ارمغان می آورد در بیماران مبتلا به فشار خون بالا و نارسایی قلبی نباید نادیده گرفته شود رخ داده است. یکی از مهم ترین مکانیسم هایی که گرما ثابت بدن را حفظ می کند گردش خون در پوست است. انقباض در عروق خونی سرد تهیه پوست، تلاش گرم کاهش و یا افزایش از دست دادن حرارت بدن گسترش یافته است.

این کار نیاز به کار بیشتر در قلب دارد. گرمای شدید، مانند آب و هوای بسیار سرد، حجم کاری قلب را نیز افزایش می دهد. علاوه بر این به اندازه کافی افزایش خطر لخته شدن خون در مایع دریافت در افراد حساس، باعث عدم تعادل در خون، از جمله ارزش نمک پتاسیم. همچنین به طور خاص جریان خون به پوست، به طور عمده در بیماران با نارسایی قلبی، می تواند نارسایی قلب، که منجر به کاهش جریان خون به اندام های حیاتی را بدتر کند.

 

حمله قلبی امکان دارد ارثی هم باشد

در فنلاند، محقق بیمارستان دانشگاه تورک. با توجه به تحقیقات Aino به Lammintausta به کارگردانی و بیش از ۱۵۳۰۰ اطلاعات به دست آمده با ردیابی افراد، افراد متاهل صرف حمله قلبی کمتر، به افزایش خطر حمله قلبی در تک نشان داده شد. با وجود همه چیز، البته افراد متاهل همچنین یک حمله قلبی دارند. اما در اینجا، وضعیتی است که ازدواج را دوست دارد؛ خطر مرگ از یک حمله قلبی در روند بعدی به مردان متاهل در مطالعه کمتر از مردان مجرد بودند. مشاهده شد که اثر محافظتی ازدواج برای زنان قوی تر بود.

 

چرا ازدواج میتواند زمینه ساز خوبی برای رفع حمله قلبی باشد

محققان نمیتوانند پاسخ روشن را بدهند. پس از کودکان، به خصوص افرادی که با هم زندگی کنند تمایل به خوردن مواد غذایی سالم تر، بهتر از تنهایی، با کیفیت و بیشتر هورمون های نوسانی خواب، آنها تمایل به پول بیشتری را، به طور متوسط، متاهل می شود و بنابراین از لحاظ مالی کمتر استرس زا، نظیر پست الکترونیکی عامل دوستی شربت خانه ممکن است موضوع باشد به عبارت دیگر، هورمون اکسیتوسین، که احساسات دوستانه ایجاد می کند، بیشتر ترشح می شود. شاید مزایای سلامتی ازدواج به خاطر شخص دیگری است که از شما مراقبت می کند. اگر مشکلی داشته باشید و بدن شما درست نیست، ممکن است شریک زندگی تان در مورد رفتن به پزشک سخت گیر باشد.

 

سبک زندگی خود را تغییر دهید

موثرترین راه برای جلوگیری از حمله قلبی تغییر سبک زندگی است. اگر چه هر یک از مسائل نیز باید به آنها رسیدگی شود، و مواد غذایی با کیفیت خوب، به اندازه کافی به حرکت، مدیریت استرس بهتر، به زندگی کیفیت بهتر زندگی آن در حال حاضر در فعالیت است. البته، پیگیری منظم، فشار خون بالا، دیابت، روغن خون و غیره باید از نزدیک تماشا کرد، دور از عادت های بد مانند سیگار کشیدن.

 

خوردن بعضی از غذا ها میتواند مشکل ساز شود

کلسترول در سرخرگها که عرضه جریان خون قلب در حملات سکته قلبی، ذرات چربی، مواد، مثل سلول های التهابی ساختارهایی به نام پلاک سپرده بر روی دیواره رگ تشکیل می دهد. تنگ شدن قلبهای قلب (۳۰-۴۰-۵۰ درصد)، محدود کردن پلاک نامیده می شود. “تصلب شرایین” را به عنوان به در این فرایند اشاره باریک شدن سرخرگ ها و لخته شدن در حال توسعه در ترک تشکیل زمانی که بلوک پلاک رگ. اگر مداخله به موقع انجام نمی شود و کشتی باز نمی شود، آسیب به از دست دادن بافت های قلب منجر می شود. این ضربان قلب را تحت تاثیر قرار می دهد.

[ad_2]

لینک منبع

برچسب ها :